Не забуваймо про братів наших менших

Тварини, які живуть поруч людини вже не одне тисячоліття звикли до неї і потребують максимально дбайливого ставлення. Чи варто говорити про те, що людина не повинна завдавати їм шкоди, а навпаки — максимально допомагати? На жаль, все частіше ми стаємо свідками того, як жорстоко люди поводяться з тваринами, зраджують їх. Леонардо да Вінчі колись сказав: «Прийде час, коли люди будуть дивитися на вбивцю тварини так само, як вони дивляться зараз на вбивцю людини».
Людяність визначається тим, як ми поводимося з тваринами. У Вишневому є справжня оаза тваринного світу — приклад гуманного відношення до тварин.
Притулок «В добрі руки» або центр допомоги безпритульним тваринам існує вже декілька років. Її незмінний директор Катерина Жуковська. За її словами основним його завданням і метою залишається як і було задумано з самого початку: Вилов, стерилізація, випуск, або регуляція кількості безпритульних тварин. Слід уточнити, що випуск не означає випустити(викинути) просто на вулицю. Ті, що виховувалися і звикли жити у притулку не пристосовані до життя на вулиці.
Основні мешканці притулку — собаки, яких у притулку 105 і біля 80 котів. Але тут живуть і пари птахів.
Другим направлення діяльності притулку є допомога і тимчасове утримання щенят, кошенят, післяопераційних і важкохворих тварин.
Тут також знаходять притулок тварини-інваліди, що потребують постійного догляду.
Одним з напрямків діяльності, звичайно є пошук нових господарів для вихованців.
Новою програмою є великий вигул, які беруть собак на поводки і вигулюють їх.
Команда притулку – це справжні сподвижники, оскільки працюють за невелику плату. Адже кажуть: «Собака-це не сенс життя, але завдяки їй, життя набуває особливого змісту».

help4
help3
help2
help1