На жаль, прийняти нових тваринок немає можливості.

Ліцензійна угода

Ця угода (далі – Угода) встановлює правила використання відвідувачами та користувачами Мережі (далі – користувач Мережі) сайту http://dobri-ruky.com.ua (далі – Сайт), у тому числі:

  • Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті;
  • умови використання персональних даних;
  • Права користувачів Мережі, які надали свої особисті дані.

Власником сайту є Громадська організація «У добрі руки». Сайт є інтернет-представництвом Центру допомоги бездомним тваринам у Київській області ГО «У добрі руки» (далі — Центр «У добрі руки») та є електронним майданчиком для розміщення інформації, пов’язаної з діяльністю Центру «У добрі руки».

Використання сайту користувачем Мережі означає, що останній приймає та зобов’язується дотримуватись вказаних нижче умов цієї Угоди.

Ця Угода повністю або частково може бути змінена Центром «До добрих рук» у будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її публікації на Сайті.

  1. Умови використання матеріалів розміщених на Сайті

1.1. Сайт містить об’єкти інтелектуальної власності (у тому числі об’єкти авторського права, торгові марки) та інші матеріали, які охороняються законом: фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні, звукові твори та ін.

Центр «У добрі руки» має виняткове право використання змісту сайту (в тому числі право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів .

1.2. Користувач Мережі може завантажувати (завантажувати) із сайту матеріали, права на які належать Центру «У добрі руки», лише для особистого використання.

Розповсюдження, публікація або інше використання матеріалів сайту не допускається без посилання на правовласника (без посилання на сайт).

1.3. У разі порушення п.1.2 цієї Угоди користувач Мережі несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

  1. Умови розміщення матеріалів користувачами Мережі на Сайті

2.1. Користувач Мережі зобов’язується використовувати Сайт лише з законною метою. Користувач Мережі зобов’язується не розміщувати на Сайті такі матеріали:

  • що порушують законодавство України, що містять загрози та образи, порушують громадський порядок, мають характер непристойності;
  • Порушують у тому чи іншою мірою честь і гідність, правничий та охоронювані законом, інших;
  • Сприяють або містять заклики до розпалювання релігійної, расової чи міжнаціональної ворожнечі, що містять спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, а також інші матеріали, які порушують положення законодавства України.

Центр «У добрі руки» не несе відповідальності за особисту думку, розміщену користувачами Мережі на Сайті.

2.2. Користувач Мережі зобов’язується не використовувати Сайт для реклами чи іншого стимулювання збуту будь-яких товарів та послуг.

2.3. Користувач Мережі зобов’язується не завантажувати та/або не розміщувати на Сайті будь-які матеріали, інтелектуальна власність яких охороняється законом (у тому числі, авторським правом, законодавством про товарні знаки) та інші матеріали, що охороняються законом, без отримання письмового дозволу правовласника матеріалу, що охороняється. При цьому тягар доведення того, що розміщення на Сайті користувачем Мережі матеріалів не порушує авторські, суміжні та інші права третіх осіб на матеріали, що розміщуються, лежить на користувачі Мережі.

2.4. При розміщенні будь-якого матеріалу на Сайті для загального користування, користувач Мережі автоматично надає Центру «У добрі руки» (або підтверджує, що власник таких матеріалів надав Центру «У добрі руки») право на використання таких матеріалів.

Користувач мережі також надає доступ, дозволяє перегляд, зберігання або відтворення таких матеріалів іншим користувачам мережі для особистого використання.

2.5. Центр «В добрые руки» вправе использовать в личных целях данные аккаунтов социальных сетей пользователя Сети (Facebook, Twitter, Вконтакте и т.д.), при использовании материалов сайта, а также размещение информации на сайте, с помощью таких аккаунтов,

2.6. Пользователь Сети соглашается с тем, что он несет единоличную, полную ответственность за размещение на Сайте материалов, в том числе, за содержание таких материалов, соответствие их требованиям законодательства, за нарушение прав третьих лиц на размещаемые пользователем Сети материалы. Пользователь Сети обязуется возместить любые убытки, возникающие вследствие таких нарушений, а также любые убытки, возникающие вследствие загрузки таких материалов.

2.7. Центр «В добрые руки» имеет право удалить информацию, размещенную на сайте, что нарушает п.п.2.1-2.4.

  1. Условия использования персональных данных

3.1. Предоставляя свои персональные данные, пользователь Сети предоставляет Центр «В добрые руки» согласие и разрешение на обработку таких персональных данных.

3.2.У разі надання користувачем Центру «У добрі руки» своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса проживання, номер телефону, контактний e-mail тощо), Центр «У добрі руки» гарантує, що такі персональні дані не будуть передані третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України;

3.3. Центр «До добрих рук» є власником персональних даних у розумінні абз. 3 ст. 2 Закону України “Про захист персональних даних”.

3.4. Користувач Мережі, який надав свої персональні дані, є суб’єктом персональних даних у розумінні абз. 12 ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» та має право:

3.4.1. знати про місцезнаходження бази персональних даних, у якій знаходяться його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання його власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне розпорядження про отримання цієї інформації уповноваженими ним особами, крім випадків, встановлених законом;

3.4.2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким надаються його персональні дані;

3.4.3. доступ до своїх персональних даних;

3.4.4. отримувати не пізніше ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;

3.4.5. висувати мотивовану вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником даних, якщо ці дані обробляються незаконно або вони є недостовірними;

3.4.6. висувати мотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

3.4.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання недостовірних відомостей чи відомостей, що пригнічують честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

3.4.8. звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та до посадових осіб, які уповноважені забезпечувати захист персональних даних, або до суду;

3.4.9. застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства щодо захисту персональних даних;

3.4.10. вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних при дачі згоди;

3.4.11. відкликати згоду на обробку персональних даних;

3.4.12. знати механізм автоматичного оброблення персональних даних;

3.4.13. на захист від автоматизованого рішення, яке має йому правові наслідки.

3.5. Метою збору персональних даних є підтримка подальшої комунікації з користувачами Мережі.

Керівником Центру “У добрі руки” є Жуковська Катерина Володимирівна.

Реквізити Центру:
Громадська організація “У добрі руки”
Код ЄДРПОУ 38379580
т/с 26001053125261 у Київському ГРУ
ПАТ КБ «Приватбанк» , МФО 321842

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Сайт оновлюється, частина інформаціїї може бути не актуальною
Банківські реквізити:

ГО “У добрі руки”

ЄДРПОУ: 38379580
UA123052990000026006010110385
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

 
Підтримайте притулок матеріально:
Карта Приватбанку
4149 6090 0202 1394
Хахілєва Олександра Леонідівна
Карта МоноБанку
5375411500587113
Купленська Олена
Зв'язок з нами:

Приймаємо дзвінки лише з 10:00 до 20:00 за київським часом (UTC+3, EEST)

+380 (98) 177-84-34

dobriruky@ukr.net

2011-2022
© Громадська організація “У добрі руки”